Jak flirtować z kobietą?

Flirt to gra pomiędzy dwójką ludzi, oparta na zalotnych rozmowach, różnego rodzaju kokieteryjnych gestach. Jednym flirt przychodzi naturalnie, drudzy muszą się tego nauczyć. Mężczyźni podejmujący się prób flirtowania z kobietami, czynią to w celu zbudowania wzajemnej chemii, lepszej interakcji z naciskiem na seksualność. Wielu facetów pragnie się tego nauczyć, żeby zdobyć kobiety, na których im zależy. Co należy zrobić, by podryw zakończył się powodzeniem?

Postaw na uśmiech, patrz na dziewczynę

Kobieta poprzez swój uśmiech chce zasygnalizować, że darzy Cię sympatią. Kolejnym sygnałem jest spojrzenie, wiadomo, nie chodzi o jakieś bardzo długie patrzenie, jednak jeśli kobieta zwróci uwagę na trochę dłużej niż przelotne uchwycenie wzroku, jest to dobry znak. W przypadku, kiedy dziewczyna jest nieśmiała, uchwyć jej przelotne spojrzenie. 

Nie uraczaj kobiety klasycznymi tekstami na podryw

Za nic w świecie nie stosuj tekstów o tym, że kobieta spadła z nieba itd. Tego typu gadki zadziałają jedynie wtedy, gdy rzeczywiście jesteś dla niej niezwykle pociągający, a ona ma wielkie niezaspokojone potrzeby seksualne. Mężczyzna powinien postawić na pewność siebie, spontaniczność, być wyluzowany i naturalny. Kobiety cenią poczucie humoru, więc warto się nim w inteligentny sposób wykazać.

Bądź pewny siebie, przekonany o swej wartości

Twoja postawa, gesty i czyny mają wskazywać, że znasz swoją wartość. Postaw za pewnik, że jej się podobasz, nie zastanawiaj się, gdyż wyczuje, że jesteś wewnętrznie nieprzekonany o swej wartości, skoro zaś Ty nie czujesz się wart jej uwagi to dlaczego ona miałaby chęć podtrzymywać z Tobą kontakt? Bądź delikatny, patrz na nią, jej w oczy, zdecyduj się na miły, subtelny dotyk. W przypadku kiedy dziewczyna nie ma nic przeciwko tym muśnięciom, jesteś na wygranej pozycji. 

Flirtowanie przez Internet

Zdjęcie erotyczne jest niezwykle istotne przy poszukiwaniu partnerek w sieci. Można powiedzieć, że mówią one kobietom o potencjalnym kandydatach na partnera więcej niż tysiąc słów. Mężczyzna, który jest odważny, nie będzie miał oporów przed tym aby wysłać zdjęcia erotyczne takie jak na https://sexgalerie.pornway.com, co więcej, jeśli on się na to zdecyduje, będzie mógł liczyć na rewanż ze strony kobiety. Pani, która rzeczywiście jest zainteresowana kontaktem z tym facetem, również wyśle swoje seksowne fotki. Warto wiedzieć jednak o pewnym kanonie reguł z tym związanym. Pamiętaj, że jeśli nie znasz dobrze drugiej osoby, nie wysyłaj jej całych fotek, wyślij kawałek, żeby nie można było Cię rozpoznać, to pierwsza zasada sextingu. Pamiętaj, że właściwie zrobione zdjęcie Twych nagich, muskularnych pleców, również może pobudzać kobiety, czasami bardziej niż dick pic. W przypadku, kiedy poznasz tę drugą osobę, może lepiej spotkać się, pokazać na żywo wzajemne ciała, zamiast bawić się w zdjęcia erotyczne? Zawsze jednak kiedy chcesz wysłać swe nagie fotki, musisz mieć pewność, że kobieta też Ci takowe wyśle.

Podsumowanie

Flirtując z kobietą, należy zachować pewien dystans i ostrożność, zwłaszcza podczas relacji budowanych w sieci łatwo o bycie wykorzystanym. Często bywa, że mężczyźni wysyłają erotyczne zdjęcia do kobiet, licząc na odwzajemnienie, te zaś nie mają zamiaru tego czynić, bawią się naszym kosztem. Mężczyzna, chcąc zdobyć kobietę musi być pewny siebie, przekonany, że kobiecie też zależy, by podtrzymać z nim kontakt, że jest się w jej oczach atrakcyjnym. Zawsze należy stawiać się na tym samym poziomie co ta druga strona, wymagać od niej tego samego co ma się samemu do oferowania, tylko takie relacje mają sens i mogą się utrzymać na dłuższą metę. 

Related Articles

Back to top button