Homoseksualizm wypisany na twarzy

Generalnie wszyscy wyobrażają sobie geja jako dbającego o siebie, interesującego się modą, uwielbiającego spotkania i zakupy z przyjaciółkami, chodzącego w rurkach „faceta”, który przynajmniej raz w tygodniu odwiedza kosmetyczkę i solarium.

Czy jednak są sposoby na to by faktycznie poznać homoseksualistę?

Tylko właściwie po co? – No choćby po to, że jest Twoim obiektem westchnień a jakoś na Ciebie wcale nie reaguje – Chwila! Nie tłumacz tego jednak zawsze gejostwem! Może po prostu nie jesteś w jego typie!

Zobacz również https://gej-porno.pl/kategorie/gejowski-gwalt

Homoseksualizm wypisany na twarzy

Jak rozpoznać geja?

Przede wszystkim co mało w dzisiejszych czasach spotykane (niestety) geje są niesamowicie uprzejmi (zaraz po tym jak są przystojni i super zbudowani czy modnie ubrani). Pożyczą sąsiadce sól, wspomogą biedaka groszem, pokażą turyście drogę do celu, wskoczą za Twoim dzieckiem do morza choćby w ubraniu by je ratować… Serio! Są zawsze uśmiechnięci, sprawiają wrażenie, jakby w ich życiu nie było żadnych problemów – w przeciwieństwie oczywiście do naburmuszonych a wręcz zmierzłych i upierdliwych heteryków. Geje są niesamowicie wyrozumiali, spokojni, otwarci a przede wszystkim tolerancyjni.

Ciekawostka:

Bardzo znana Malezyjska gazeta „Sinar Harian” wydała artykuł: Jak rozpoznać potencjalnego geja czy lesbijkę. Działacze LGBT alarmują w tym momencie, że zdrowie a nawet życie prywatne homoseksualistów może być przez ten artykuł zagrożone.

Wyobraźcie sobie, że pismak z gazety twierdzi, że geje zawsze ładnie pachną, chodzą na siłownię, noszą markowe ubrania i… brodę!

Teraz wyjdź na miasto i rozejrzyj się. Widzisz? Sami geje!

Brody są ostatnio niesamowicie modne i to głównie wśród heteroseksualistów a nie gejów!

Gazeta została oczywiście zbluzgana za ten artykuł, twierdzono nawet, że artykuł ten mógł się przyczynić do serii zgonów gejów i lesbijek, które miały miejsce po wydaniu tego artykułu.

Nie oceniajmy więc ludzi „na pierwszy rzut oka” – o często ta ocena jest niesprawiedliwa i rażąca.

Related Articles

Back to top button