Jak poderwać kobietę? – Poradnik dla nieśmiałych

Poderwanie kobiety dla jednych wydaje się bardzo łatwe – dla innych niemalże niemożliwe do osiągnięcia. Dzisiaj przygotowaliśmy poradnik dla tych drugich, dlatego też, jeśli jesteś nieśmiały, przygotuj notes, ołówek i czytaj uważnie! Nie no, żartujemy, ale i tak, lepiej żebyś czytał uważnie, wtedy po prostu więcej zapamiętasz

Jak poderwać kobietę? – Poradnik dla nieśmiałych

Bądź. Spokojny. – czyli wdech i wydech.

Kobiety nie cierpią nerwowych, niespokojnych i niestabilnych facetów. Niestety, jeśli jesteś nieśmiały, zakładam że nawet ciężko ci porozmawiać z kobietą w twoim wieku na co dzień, a dopiero co proponować takiej randkę. Dlatego też, sprzedam ci niezły patent. Zacznij od zdobywania odwagi, czyli od tego, żebyś czuł się komfortowo przy kobietach, oraz po prostu nie bał się do nich ,,zagadać”. A co zrobić aby tak właśnie się stało? Nic prostszego, po prostu idąc do szkoły/pracy/uczelni, po drodze zapytaj przechodzącej kobiety o czas. Nic więcej niż ,,przepraszam, czy mogłabyś mi powiedzieć, która jest godzina?”.

Rób to do tego momentu, aż nie poczujesz się, że nie boisz się więcej zagadać do kobiety na ulicy. Jest to bardzo przydatne ćwiczenie, ponieważ nie dość że uczysz się nawiązywania kontaktu, to jeszcze traktujesz kobietę jak normalnego człowieka, co jest bardzo ważne, ponieważ kobiety nie lubią być traktowane jak ,,nie wiadomo co” (a przynajmniej większość, są oczywiście takie kobiety którym się wydaje że są nie-wiadomo-czym, ale takich staraj się unikać). Kiedy już opanujesz umiejętność podchodzenia do kobiet, czas na krok drugi.

Znajdź miejsce pokrywające się z twoimi zainteresowaniami

Tak, nie przeczytałeś tego źle. Interesujesz się grami? Idź do baru o tematyce gier. Interesujesz się muzyką? Idź na lekcje muzyki do szkoły muzycznej. Jeśli poznasz tam kogoś fajnego, to będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności, których nauczyłeś się powyżej czyż nie?

Najważniejsze – traktuj ją jakbyś traktował kogoś ,,normalnego”

Wiadomo, brzmi to bardzo dziwnie, ale taka jest prawda. Bardzo mało facetów traktuje kobiety jak ktoś normalny a patrzy na nie przez pryzmat pożądania i seksu. Dlatego też wiele kobiet pragnie być akceptowane takimi jakie są – i jeśli im tego nie zapewnisz – nie masz co myśleć o następnym związku.

Related Articles

Back to top button