Jak wrócić do świata randkowania – czyli poradnik dla singli ,,z odzysku”

Bycie ,,singlem z odzysku” nie jest przyjemne. Często jest tak, że wydaje nam się, że świat się pod nami zawalił, a rodzina czasami jest bez serca, mówiąc ,,kiedy wreszcie kogoś przyprowadzisz”. Jednakże jeśli nie poddamy się, i po jakimś czasie znowu będziemy chcieli wrócić do świata randkowania, zobaczymy że sporo się zmieniło i nie bardzo wiemy co z tym począć. Dlatego też mamy dla was ten poradnik – i pamiętajcie, na wszystko jest czas.

Jak wrócić do świata randkowania – czyli poradnik dla singli ,,z odzysku”

Czas – to coś czego nie mamy, ale musimy mieć, jeśli chcemy znowu randkować

Wrócenie do randkowania po rozstaniu nie jest łatwe, a jeszcze gorszą rzecz jaką możemy zrobić to wskakiwać do ,,basenu randkowania”, kiedy jeszcze nie zostawiliśmy jeszcze poprzedniej relacji w pełni za sobą (wiem to z doświadczenia, możecie mi zaufać). To widać, że jeszcze nie powiedzieliśmy ,,żegnaj” poprzedniej relacji, co jest bardzo nie w porządku do osób które szukają partnera, z racji tego że nikt przecież nie chce być ,,plastrem” na czyjeś złamane serce, nieprawdaż?

Powrót do randkowania – gdzie zacząć?

Przede wszystkim warto zacząć od siebie, a nie wskakiwać od razu na głęboką wodę, bo to po prostu nie ma sensu – znajdź nowe hobby, poznaj nowych ludzi, a dopiero potem, jeśli będziesz się czuł/a na siłach, zacznij od aplikacji takich jak tinder czy badoo. Wiadomo, takie aplikacje mają dość nieciekawą opinię, ale czemu by nie spróbować? Przecież to tylko rozmowa, ty wybierasz czy chcesz się z kimś spotkać, czy też nie, prawda?

Czujesz się samotny? Poszukaj przyjaciół.

Po zakończeniu związku warto jest oprzeć się na rodzinie i (jeśli go masz) najlepszym przyjacielu/ciółce. Wyżal się mu, posłuchaj jego/jej opinii a potem zabierz ją/go w jakieś fajne miejsce aby się rozerwać i postarać o tym zapomnieć. To niestety wymaga czasu, a kiedy już poczujesz się, że możesz już powrócić na ,,salony” – zrób to. Ale pamiętaj o tym, aby dać sobie czas.

Related Articles

Back to top button