Jak wydłużyć stosunek? Sprawdzone metody na dłuższy seks

Jednym z kluczowych czynników mających wpływ na satysfakcję ze stosunku seksualnego jest jego długość. Niestety wielu panów nie jest do końca zadowolonych z długości swoich stosunków. Przyczyny takiej sytuacji mogą być różne. Zbyt małe pobudzenie, za dużo oglądania filmów porno na pornaxe.com i tym podobne. Na szczęście są jednak sposoby, które mogą pomóc w przedłużeniu stosunku seksualnego.

Coś na znieczulenie

Jednym z powodów krótkich stosunków mogą być zbyt duża wrażliwość zakończeń nerwowych na członku. W takim przypadku pomóc może coś, co nieco mężczyznę znieczuli w tym miejscu. Jednym z takich sposobów jest spożycie niewielkiej dawki alkoholu, który jak wiadomo działa znieczulająco. Jego spożycie może pomóc się zrelaksować, a tym samym zwiększyć kontrolę w trakcie stosunku i powstrzymać przedwczesny wytrysk. Pamiętać jednak trzeba, że mowa jest tu o niewielkiej ilości alkoholu. Innym sposobem jest stosowanie grubszych prezerwatyw. Im bowiem prezerwatywa jest grubsza, tym mniejsze doznania odczuwa mężczyzna. Możne to skutecznie wydłużyć stosunek. Warto jeszcze wspomnieć o żelach intymnych, które także znieczulają, a tym samym pomagają wydłużyć stosunek.

Ćwiczenia mięśni Kegla i inne sposoby

Wśród różnych sposobów, które mogą pomóc wydłużyć stosunek, na pewno wspomnieć trzeba o treningu mięśni Kegla. Mowa tu o mięśniach dna miednicy, czyli tych mięśniach, które zaciskają się w celu powstrzymania oddawania moczu. Mięśnie te można ćwiczyć poprzez ich zaciskanie. Warto wykonać serię takich ćwiczeń przynajmniej raz dziennie. Dzięki temu w trakcie stosunku, kiedy poczuje się zbliżający orgazm, mięśnie te można zacisną i w ten sposób go opóźnić. 

Warto wspomnieć jeszcze tu o tzw. technice trzech palców. Polega ona na uciskaniu miejsca między jądrami a odbytem tuż przed wytryskiem, co często skutecznie powstrzymuje orgazm. Oczywiście w trakcie stosunku, kiedy czuje się zbliżający orgazm, można po prostu zaprzestać penetracji i zrobić krótką przerwę. Nie oznacza to zupełnej przerwy w stosunku. Można w tym czasie pieścić ciało partnerki. To również dobry sposób na przedłużenie stosunku.

Related Articles

Back to top button