Na co uważać flirtując z kobietą?

Na co uważać flirtując z kobietą?

„Flirt to początek erotycznej relacji między kobietą a mężczyzną, która najczęściej nie kończy się w łóżku”. Taka definicja flirtu zdaje się być całkiem sympatyczna, a przede wszystkim – prawdziwa. Jednak, wbrew temu, co chcieliby ignoranci, nie każdy potrafi dobrze flirtować, choć flirtują prawie wszyscy mężczyźni i wiele kobiet. Niektórzy flirt podnieśli do poziomu sztuki, ale czy chcemy tego czy nie, to odwieczny element relacji społecznych, ludzkich zachowań i obyczajowości.

Zły flirt przejawem prostactwa i nie tylko 

Na pewno każdy spotkał się z przejawem nachalnego, grubiańskiego flirtu, jakim niektórzy mężczyźni obdarzają kobiety. Najczęściej są to prymitywne komplementy i przesadne podkreślanie zewnętrznych walorów pań oraz próby wywołania za wszelką cenę jakiejś erotycznej interakcji. Żadna kobieta nie lubi czegoś takiego i każda z pewnością obruszy się na podobne traktowanie.

Jednak nie tylko prostactwo i grubiaństwa zabijają flirt. Czynią to także gadulstwo i pośpiech, kłamliwe i przesadzone komplementy oraz bezmyślne powtarzanie różnych kalek słownych, które kobiety znają na wylot. Także flirt po spożyciu dużej ilości alkoholu, kiedy to mężczyzna bełkotliwie peroruje, pijacko przekonany o swojej oryginalności, jest nie do przyjęcia.

Kobiety lubią diamenty (słowne)

Już w czasach jaskiniowych największe powodzenie u ówczesnych kobiet mieli ci, którzy potrafili barwnie i ciekawie opowiadać różne historie przy plemiennym ognisku. I właściwie nic się do dzisiaj nie zmieniło. Jeśli współczesny mężczyzna flirtując z kobietą, robi to ciekawie, absorbując jej uwagę oraz wzbudzając zainteresowanie i potrafi ze swojej historii uczynić erotyczną pajęczynę, w którą kobieta chce sama wskoczyć, to flirt ma zdecydowanie szansę przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Jeśli do tego mężczyzna potrafi się uśmiechać, nie spieszyć, panować nad tembrem swojego głosu, flirt zamienia się w ognistą wymianę coraz mniej zawoalowanych, wzajemnych  seksualnych enuncjacji, będących niedosłowną ale jednoznaczną erotyczną grą między nią, a nim!

Na koniec!

Nikt nie rodzi się flirciarzem doskonałym, jednak prawie każdy może się nim stać, jeśli będzie miał w sobie elementarna kulturę, dystans do siebie i poczucie humoru, za którym kobiety przepadają. Warto o tym wszystkim wiedzieć wdając się we flirt, mogący doprowadzić każdego mężczyznę  do raju albo strącić na dno piekła.

Źródło: https://atrakcyjnemamuski.pl/

Related Articles

Back to top button