Tajemnice podrywu – czyli najlepsze porady dla podrywaczy

Naturalnie nie ma uniwersalnego sposobu na to, aby uwieść każdą kobietę. Jednakże są pewne fundamentalne zasady, jakich powinniśmy przestrzegać, jeśli chcemy aby nasze życie seksualne się wzbogaciło. Jak więc to uczynić?

Tajemnice podrywu – czyli najlepsze porady dla podrywaczy

Przestań popełniać podstawowe błędy

Przede wszystkim, głupim pomysłem jest wchodzenie w ,,sferę osobistą” kobiety zanim ją dobrze poznamy. Sporo facetów, automatycznie przekreśla swoje szanse już na starcie, sprawiając wrażenie na kobiecie, że nie są w stanie respektować jej strefy osobistej, w końcu kobiety to też ludzie, musimy o tym pamiętać, one również czują i sprawienie, że będą czuły się niekomfortowo wcale nie pomoże nam w jej poderwaniu, a wręcz przeciwnie, dziewczyna nas po prostu znienawidzi. Kolejną kwestią, której pod żadnym pozorem nie należy robić, jest niechlujny widok. Niemyte od miesięcy zęby, potargane włosy, czy też ciuchy, które od dawna powinny albo zostać wyprane, albo leżeć w koszu na śmieci nie sprawią że będziemy dla kobiet bardziej atrakcyjni. Raczej zadziałamy jak dwa magnesy, tylko skierowane do siebie nawzajem tymi samymi biegunami.

Zadbaj o swój wygląd

Panie bardzo często mówią o tym, że liczy się wnętrze….. ale chyba zapominają dodać że to chyba chodzi tylko o ich wnętrze, a nie mężczyzny. Jeśli chcesz mieć naprawdę sporo kobiet, to lepiej żebyś był wysoki, miał ładną twarz oraz był muskularny, jak panowie kulturyści. Jeśli tego nie masz, to masz kłopot, i to spory, ponieważ sporo kobiet na samym starcie cię ,,zgasi” z racji tego że kobiety z reguły nie lubią chodzić z osobami mniejszymi od siebie. Oczywiście, chodzenie w drogich ciuchach oraz ćwiczenia ci pomogą wyglądać lepiej, ale pewnych aspektów takie jak nieciekawa twarz bądź niski wzrost nie zmienisz, prawda? Dlatego też musisz popracować nad umiejętnościami, które możesz zmienić, jedną z nich jest na pewno elokwencja językowa, czyli po prostu umiejętność wypowiadania się na każdy temat w taki sposób, aby zaimponować kobiecie.

Bądź cierpliwy

Wiele osób strzela sobie w stopę już na starcie, myśląc ,,wróciłem na salony, to który/a pierwsza mnie weźmie na randkę”? Kiedy jednak nikt nawet nie mrugnie okiem w naszym kierunku, zniechęcamy się i rezygnujemy z powrotu. Dlatego też musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ okazja dopiero może się nadarzyć za kilka dni, miesięcy bądź i nawet za kilka lat. Oczywiście wydaje się to długo, ale jeśli nie jesteśmy ze sobą na tyle szczęśliwi, aby samemu egzystować a randkowanie traktować jako ,,dodatek” – to nie powinniśmy jeszcze wracać do randkowania, ponieważ efekt może być odwrotny do tego, co sobie założyliśmy.

Źródło : https://darmowe-laski.pl/

Related Articles

Back to top button